adres

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

rejestracja

Rejestracja / Umówienie wizyty
(22) 831-86-69, 609-373-790

otwarte

pon - pt: 08:00 - 21:00
sob: 08:00 - 18:00

Lekarz internista Mokotów Warszawa

Internista przychodnia lekarska J.J.Capricorn

Lekarze interniści, specjaliści chorób wewnętrznych, lekarze rodzinni.

Przychodnia » Dla pacjenta » Lekarze specjaliści - Internista

Lekarz internista - Lekarz chorób wewnętrznych

W przychodni zatrudniamy lekarzy internistów I i II stopnia. Nasi specjaliści chorób wewnętrznych mają wieloletnie i bogate doświadczeniem świadcząc profesjonalne konsultacje lekarskie i sprawując pełną opiekę nad pacjentem.

Cennik usług

Kiedy udać się do internisty?

Lekarza internistę należy odwiedzić czując osłabienie, zbliżającą się chorobę, przy długotrwałych oraz nagłych bólach i dolegliwościach, w trakcie choroby, przy podejrzeniu choroby lub dolegliwości oraz w celach profilaktycznych.

Dlaczego dobry lekarz internista jest ważny?

Internista, lekarz chorób wewnętrznych jest najważniejszym lekarzem specjalistą z jakim pacjent ma doczynienia. Jest to pierwszy lekarz, do którego udaje się pacjent i to on prowadzi i koordynuje cały proces leczenia.

Lekarz internista jest często znany jako lekarz rodzinny dzięki obszernej i szczegółowej wiedzy dotyczącej historii medycznej prowadzonego pacjenta. Internista to również specjalista od najpopularnieszych chorób i dolegliwości potrafiący rozpoznać je, zastosować odpowiednie leczenie i zapobiec rozwojowi choroby mogącej przerodzić się w poważniejsze i niekiedy powodujące poważne zagrożenie dla zdrowia i życia dolegliwości.

Lekarze interniści często posiadają także dodatkowe specjalizacje jak kardiologia, laryngologia i inne co pozwala im jeszcze sprawniej i z wiekszym zasobem wiedzy i doświadczenia pomagać pacjentom w ich dolegliwościach.

Konsultacje lekarza specjalisty w domu pacjenta

Jeśli występują uciążliwe dolegliwości lub bóle oraz w przypadku gdy stan pacjenta nie pozwala na wizytę w przychodni konsultacja lekarza internisty może odbyć się podczas wizyty domowej.