adres

ul. Bukowińska 26B
02-703 Warszawa

rejestracja

Rejestracja / Umówienie wizyty
(22) 831-86-69, 609-373-790

otwarte

pon - pt: 08:00 - 21:00
sob: 08:00 - 18:00

Holter EKG Warszawa Mokotów

Badania diagnostyczne Holter EKG przychodnia J.J.Capricorn

Badanie holter Ekg w przychodni i w domu pacjenta.

Przychodnia » Dla pacjenta » Badania diagnostyczne - Holter EKG

Badanie Holter EKG

Wykonujemy badania Holter EKG. Badanie trwa 24h. W celu umówienia się na badanie prosimy o kontakt z rejestracją i umówienie wizyty.

Cennik usług

Zalecenia i wskazówki dotyczące badania

Nie wymagane są żadne specjalne przygotowania. Na badanie należy zgłosić się w luźnym ubraniu. Trzeba również pamiętać, że podczas trwania badania należy brać wszystkie leki jakie obecnie są przepisane i brane na codzień.

Czym jest badanie EKG Holter?

Badanie EKG Holter jest to całodobowe monitorowanie rytmu serca w celu ustalenia i zbadania jego aktywności podczas pełnej doby (24 godziny). Różnica między tym badaniem, a spoczynkowym EKG polega na długości jego trwania oraz na tym, że w Holter EKG rejestrowana jest praca serca podczas normalnego dnia codziennego pacjenta (nie należy w tym wypadku oszczędzać się, a prowadzić normalnie codzienne aktywności). Należy zaznaczyć, że badanie Holter EKG nie zastępuje badania EKG spoczynkowego.

Jak wygląda badanie Holter EKG?

Podczas konsultacji u lekarza kardiologa na klatce piersiowej pacjenta umieszczane są elektrody, które rejestrują przebieg badania na bierząco w pamięci urządzenia umieszczonego w specjalnym pokrowcu, które towarzyszy pacjentowi przec cały czas trwania badania. Po upływie doby urządzenie jest zdejmowane i lekarz kardiolog ocenia zapisane informacje.

Badanie Holter EKG w domu pacjenta

Realizujemy badanie diagnostyczne Holter również w domu pacjenta podczas umówionej wizyty domowej.